E-mailVytisknoutExportovat ICS

Aku.koncert CLASICS & SWING JAZZ

Akce

Název akce:
Aku.koncert CLASICS & SWING JAZZ
Datum konání:
po, 24. září 2018, 19:30 h - 20:40 h
Místo konání:
GALERIE UMĚNÍ - Karlovy Vary, Karlovarský
Interpret:
MARTIN ONDRÁČEK + Henry Band

Popis

Poprvé bude náš koncert proveden v akusticky zesilujícím prostředí Galerie Umění Karlovy Vary, Goethova Stezka 6. Proto jsme zvolili čistě akustické nástroje - klavír, kontrabas, bicí souprava a violoncello. Mikrofony, které se na podiu objeví budou sloužit pouze k pořízení digitálního záznamu. Žádný zvuk nebude elektricky zesilován.

Obsahem koncertu tvorba soudobého fracouzského skladatele C. Bollinga,  jehož suita pro violoncello a pianové jazz trio je náplní převážné částí večera. Náš program si však bude všímat  i pohledu současných muzikantů  na tradiční jazzové standardy  (Gershwin, Ellington, Berlin... ).

               V kvartetu  interpretů se představí  dva symfonici z řad Karlovarského symfonického orchestru -  koncertní mistr violoncell Martin Ondráček a vedoucí skupiny kontrabasů Jan Jirmásek.                    Za karlovarské jazzmany  bude na pódiu přítomen pianista J. Henry Volf a bubeník Milan Krajíc ml.  Všichni čtyři jsou znalí  praktického provozování symfonické i jazzové hudby a předkládají vám svůj projekt k laskavému vnímání. Příjemný poslech tohoto čistě akustického koncertu vám přeje za produkci jazz agentury Forte

                                                                                                                           Jindřich Volf st.  


Místo konání

Umístění:
GALERIE UMĚNÍ
Ulice:
Goethova stezka 6
PSČ:
360 01
Město:
Karlovy Vary
Kraj:
Karlovarský
Stát:
Czech Republic